Hakkımızda

Biobaby’nin üreticisi B’IOTA Laboratuvarları, kurulduğu 2002 yılından bu yana insan sağlığına ve güzelliğine hizmet edecek bitkisel içerikli ürünler geliştirerek, dünya markaları yaratmak hedefiyle hızla ilerlemektedir.

B’IOTA, eczanelerde satışa sunulan BİODER, BIOXCIN ve NUTRAXIN markalarının yanı sıra, market ve parfümerilerde tüketicileriyle buluşan BIOBLAS, BIOMEN ve RESTOREX markalarının da üreticisi ve sahibidir.

B’IOTA tarafından üretilen ürünler, İstanbul Üniversitesi ve Anadolu Üniversitesi gibi Türkiye’nin seçkin üniversiteleri ile ortaklaşa yürütülen klinik testlerin ardından, dünyanın önde gelen enstitü ve üniversitelerinde etkinlik ve güvenirlik testlerinden geçmektedir. Bu merkezlerden biri de çalışmaları ile dünya çapında bilim adamlarınca kabul gören, Almanya’nın önde gelen medikal araştırma kurumu Dermatest’tir.

B’IOTA Laboratuvarları son olarak bebek cildinin temizliği ve bakımı için Biobaby markasını piyasaya sunmuştur. Biobaby; doğal, organik içerikli, cilde faydalı ve cilt ile uyumlu formüllere sahip olan geniş bir ürün gamına sahiptir. Biobaby ürünlerinin güvenilirliği Almanya Dermatest Laboratuvarları tarafından yürütülen klinik testler sonucunda kanıtlanmış ve en yüksek kaliteyi ifade eden 5 yıldız klinik test derecesini almıştır.

Kurulduğu ilk günden bu yana insan sağlığına yararlı bitkisel kaynaklarla, bilimsel çözümler sunmak üzere AR-GE çalışmalarını sürdüren B’IOTA, ürünlerini kendi üretim tesislerinde tamamen hijyenik koşullarda ve GMP kurallarına uygun olarak üretmektedir. Ayrıca 30.000 m2 lik kapalı alanda yeni bir üretim tesisi ve dünyanın üçüncü büyük bitkisel kozmetik araştırma laboratuvarını kurmak üzere çalışmalarına devam etmektedir. 


  • Yenidoğan pH'ı ile uyumlu ürünleri
    bulunmaktadır

  • Probiyotik içerir

  • Anzer kaynak
    suyu ile üretilmiştir

  • Almanya Dermatest Laboratuvarları
    tarafından test edilmiştir